Tags Posts tagged with "mes tyre kryebashkiaku dhe një biznesmen"

Tag: mes tyre kryebashkiaku dhe një biznesmen

“Mafia e tokave”/ 23 të proceduar për pronat në Spille, mes...

Prokuroria e Kavajës ka nisur procedimin penal ndaj 23 personave, të cilët janë të dyshuar si të përfshirë në tjetërsimin e pronave në bregdetin...