Tags Posts tagged with "mes tyre dy motra"

Tag: mes tyre dy motra

EMRAT/ VIDEO/ Policia shqiptare me Porsche për arrestimin e grupit të...

Pesë persona janë arrestuar dhe tre të tjerë janë proceduar në gjendje të lirë pas një operacioni të Policisë së Tiranës për goditjen e...