Tags Posts tagged with "Mes lotësh Romela Begaj betohet para Kuranit dhe flamurit: Gjaku im është i pastër"

Tag: Mes lotësh Romela Begaj betohet para Kuranit dhe flamurit: Gjaku im është i pastër

Mes lotësh Romela Begaj betohet para Kuranit dhe flamurit: Gjaku im...

Romela Begaj rezultoi pozitive edhe në testin B. Por peshëngritësja shqiptare këmbëngul se është e pastër. Në një dalje për mediat të premten Begaj...