Tags Posts tagged with "Mëngjesi me reshje"

Tag: Mëngjesi me reshje

Mëngjesi me reshje, mësoni si pritet të jetë moti gjatë ditës

Vijojnë vranësirat dhe shirat në të gjithë vendin, më të dendura në veri-juglindje dhe reshje dëbore në Verilindje. Parashikohet që edhe pasditja të mbetet...