Tags Posts tagged with "mediat: Vinte nga Shqipëria. Përgjimi i telefonave zbuloi vëllezërit shqiptarë"

Tag: mediat: Vinte nga Shqipëria. Përgjimi i telefonave zbuloi vëllezërit shqiptarë

Sekuestrohen 157 kg ko**inë në Itali, mediat: Vinte nga Shqipëria. Përgjimi...

  Nje rrjet i trafikut te droges eshte shkaterruar nga policia italiane, nderkohe qe ne pranga jane vene 32 persona dhe jane sekuestruar 157 kg...