Tags Posts tagged with "mediat italiane: Gruaja i merr djalin dhe ikën në Siri"

Tag: mediat italiane: Gruaja i merr djalin dhe ikën në Siri

“Më mungon babi, më merr sërish”, shqipari shpërthen në lot, mediat...

Një ngjarje me temë shumë delikate është trajtuar së fundmi në emisionin investigativ Italian “Le Iene”. Emisioni i mbrëmshëm bënte fjalë për familjen shqiptare të...