Tags Posts tagged with "Mbyll mandatin"

Tag: Mbyll mandatin

Mbyll mandatin, Juncker ‘dënon’ RËNDË BE-në për negociatat e Shqipërisë dhe...

Kreu i Komisionit Europian Jean Claude Juncker e konsideron një ‘’gabim historik’’ pamundësinë e vendeve të BE-së për të miraturar njëzëri hapjen e negociatave...