Tags Posts tagged with "MBRËMË U SHKUND VENDI/ Pse nuk përputhet magnituda e ESCM me IGJEUM dhe a do ketë goditje të tjera tërmeti? Përgjigjet sizmiologu Rexhep Koçi"

Tag: MBRËMË U SHKUND VENDI/ Pse nuk përputhet magnituda e ESCM me IGJEUM dhe a do ketë goditje të tjera tërmeti? Përgjigjet sizmiologu Rexhep Koçi

MBRËMË U SHKUND VENDI/ Pse nuk përputhet magnituda e ESCM me...

Mbrëmë në orëm 21:15, shumë përjetuan ankthin dhe frikën e tërmetit me magnitudë 4.9 që goditi vendin dhe që u ndje kryesisht në Tiranë...