Tags Posts tagged with "Mbi 500 grabitje dhe dhjetëra herë i shoqëruar në Polici/ Kush është super hajduti që plagosi çiftin në Allias (FOTO+EMRI)"

Tag: Mbi 500 grabitje dhe dhjetëra herë i shoqëruar në Polici/ Kush është super hajduti që plagosi çiftin në Allias (FOTO+EMRI)

Mbi 500 grabitje dhe dhjetëra herë i shoqëruar në Polici/ Kush...

Tiranë- Policia e Tiranës arrestoi sot Fatjon Mërtënikën dhe shpalli në kërkim  Markeljan Cungun për plagosjen e çiftit në Allias, Afërdita dhe Petrit Lazen. ...