Tags Posts tagged with "mbi 100 të vdekur"

Tag: mbi 100 të vdekur

Situatë e rëndë nga përmbytjet në Indi, mbi 100 të vdekur

  Më shumë se 100 persona kanë vdekur si pasojë e përmbytjeve të shkaktuara në qytetet Indiane Uttar Pradesh dhe Bihar. Rreshjet e dëndura të shiut...