Tags Posts tagged with "Mbas Nores dhe Robertit ndahet Tuna dhe Patrisi? Këngëtarja ‘arratiset’ në Punta Cana"

Tag: Mbas Nores dhe Robertit ndahet Tuna dhe Patrisi? Këngëtarja ‘arratiset’ në Punta Cana

Mbas Nores dhe Robertit ndahet Tuna dhe Patrisi? Këngëtarja ‘arratiset’ në...

Tuna dhe Patrisi janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Çifti prej vitesh ka tërhequr vëmendjen e medias për historinë e...