Tags Posts tagged with "Mbaron pas 90 minutash takimi mes METËS dhe opozitës"

Tag: Mbaron pas 90 minutash takimi mes METËS dhe opozitës

Mbaron pas 90 minutash takimi mes METËS dhe opozitës, BASHA dhe...

Sapo ka përfunduar takimi midis krerëve të opozitës së bashkuar me presidentin Ilir Meta. Pas takimit (zgjati 1 orë e 30 minuta, për mediat është...