Tags Posts tagged with "Margarita Kola: “Mos i fol shoferit”"

Tag: Margarita Kola: “Mos i fol shoferit”

Flet autorja e emisionit “Mos i fol shoferit”, Margarita Kola: “Mos...

Nga Eglantina Alliaj “Mos i fol shoferit”, është emisioni më i ri në televizionin “Ora News”, i drejtuar nga aktorja Rudina Dembacaj, dhe ideuar...