Tags Posts tagged with "Manastirliu i dorëzon çekun prej 3.6 mln lekësh"

Tag: Manastirliu i dorëzon çekun prej 3.6 mln lekësh

LAJM I BUKUR/ Gruaja lind trinjakë pas 15 vitesh martesë e...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu i ka dorëzuar personalisht çekun e bebes Etlevës një nëne të re e cila pas 15...