Tags Posts tagged with "Lot e melankoli"

Tag: Lot e melankoli

Lot e melankoli, kujdes nga njerëzit e afërm…Meri Shehu paralajmëron këto...

Dashi Duhet te jetoni me te vemendshem sot ne ceshtjet tuaja personale dhe ne investime apo ne diskutime per ceshtjet ekonomike   Demi Nje ceshtje familjare apo personale...