Tags Posts tagged with "Lori Hoxha realizon një tjetër ide në ekran e Top Channel! Këtë herë moderatore s’do jetë Arbana"

Tag: Lori Hoxha realizon një tjetër ide në ekran e Top Channel! Këtë herë moderatore s’do jetë Arbana

Pas suksesit me ‘BBV’, Lori Hoxha realizon një tjetër ide në...

Në një bisedë me “Goca & Gra”, producenti Edi Manushi dhe moderatorja Ori Nebijaj ndanë më shikuesit disa detaje për programin “Ëndërrtjerrësit”, i cili...