Tags Posts tagged with "lidhja paralele me ‘50 Cent’ dhe shqiptarin"

Tag: lidhja paralele me ‘50 Cent’ dhe shqiptarin

Jessy e ‘DWM’ e fiksuar pas seksit sadomazokist, lidhja paralele me...

Më parë njihej thjesht si e dashura e reperit me famë botërore “50 cent”, por pjesëmarrja e Jessy Henessy në klipin “Sex Toy” të...