Tags Posts tagged with "Lefter Koka: Rama ka 10 diversantë në listat e PD"

Tag: Lefter Koka: Rama ka 10 diversantë në listat e PD

Lefter Koka: Rama ka 10 diversantë në listat e PD

Fushata zgjedhore sa vjen e thellon replikat në distancë mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për integrim. Pasi kryeministri Edi Rama dhe deputetja Kejdi...