Tags Posts tagged with "ky është gazetari që u arrestua pasi shantazhonte kolegen"

Tag: ky është gazetari që u arrestua pasi shantazhonte kolegen

Dashuria për të është një teshtimë, ky është gazetari që u...

Shantazhonte dhe kërcënonte gazetaren, arrestohet 26-vjeçari nga Mallakastra Dosja.al ka zbardhur detaje të reja rreth gazetarit Sadik Sejdinaj që ra sot në pranga pasi akuzohet...