Tags Posts tagged with "Kuvendi lajmëron seancën e parë"

Tag: Kuvendi lajmëron seancën e parë

Shkarkimi i Metës dhe Malajt, Kuvendi lajmëron seancën e parë

Sesioni i ri parlamentar kthehet në datën 2 shtator. Shumë çështje të mbetura pezull nga sesioni i kaluar, mes të cilave shkarkimi i Arben...