Tags Posts tagged with "Kush është artistja shqiptare që u takua ditën e sotme me princat Harry dhe William"

Tag: Kush është artistja shqiptare që u takua ditën e sotme me princat Harry dhe William

Kush është artistja shqiptare që u takua ditën e sotme me...

Pallati mbretëror britanik Kensington ka mikpritur ditën e sotme një mikeshë shumë të veçantë, yllin me famë ndërkombëtare Rita Ora. E shoqëruar nga deejay...