Tags Posts tagged with "kujt i drejtohet Marsida Qatja"

Tag: kujt i drejtohet Marsida Qatja

“Unë dhe ti në përjetësi”, kujt i drejtohet Marsida Qatja, ja...

Vrasja që ndodhi në shtëpinë e saj e bëri protagoniste të një historie që është përfolur shumë në media Marsida Qatjan, nënë e 3...