Tags Posts tagged with "Kualifikohen Brazili dhe Zvicra"

Tag: Kualifikohen Brazili dhe Zvicra

Kualifikohen Brazili dhe Zvicra

Sapo kanë përfunduar ndeshjet e fundit të Grupit E, ku nuk pati surpriza. Brazili dhe Zvicra kualifikohen në 1/16-at e finaleve, duke ndarë vendin...