Tags Posts tagged with "Kthimi i paketës ‘anti-shpifje’ nga Meta"

Tag: Kthimi i paketës ‘anti-shpifje’ nga Meta

Kthimi i paketës ‘anti-shpifje’ nga Meta, reagon Rama: Kjo pafytyrësi dhe...

  Ish-deputeti i LSI Luan Rama në një deklaratë për media ka theksuar se kthimi i ligjit ‘anti-shpifje’ në Kuvend nga presidenti Ilir Meta është...