Tags Posts tagged with "kryeministri kanadez: Avioni me 176 pasagjerë u rrëzua nga Irani"

Tag: kryeministri kanadez: Avioni me 176 pasagjerë u rrëzua nga Irani

Tmerri 2 minuta pas ngritjes në ajër, kryeministri kanadez: Avioni me...

  Kryeministri kanadez Justin Trudeau tha se ka prova që tregojnë se ishte një raketë iraniane ajo që rrëzoi aeroplanin ukrainas me pasagjerë dhe se...