Tags Posts tagged with "Kryemadhi thirrje Ramës: E kemi bërë të qartë rrugën e vetme për daljen nga kriza"

Tag: Kryemadhi thirrje Ramës: E kemi bërë të qartë rrugën e vetme për daljen nga kriza

“T’i japi fund estradës dhe lojërave politike”, Kryemadhi thirrje Ramës: E...

Duke iu referuar zgjedhjeve ne Kosove, qe ishin nje mesazh dhe leksion i qarte e i paster demokracie, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka...