Tags Posts tagged with "Kryemadhi: Rilindja urbane ka i kushtuar 500 milionë USD buxhetit të shtetit"

Tag: Kryemadhi: Rilindja urbane ka i kushtuar 500 milionë USD buxhetit të shtetit

LSI takim në Vlorë, Kryemadhi: Rilindja urbane ka i kushtuar 500...

Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi një takim me gratë dhe vajzat e Vlorës, ku kandidatët për deputetë të qarkut Vlorë prezantuan programim e LSI-së. ...