Tags Posts tagged with "Kosova e “denuar” per te fituar"

Tag: Kosova e “denuar” per te fituar

EURO 2020/ Shqipëria ndeshje luksi, Kosova e “denuar” per te fituar

Kombëtarja e Shqipërisë dhe Kosova do të zbresin në mbrëmjen e sotme në fushë në përpjekje për të marrë maksimumin nga sfidat me Moldavinë...