Tags Posts tagged with "Kontrollet e befasishme në Vlorë"

Tag: Kontrollet e befasishme në Vlorë

Kontrollet e befasishme në Vlorë, arrestohen 7 persona, në kërkim edhe...

7 persona janë vënë në pranga dhe 3 të tjerë janë shpallur në kërkim gjatë kontrolleve të befasishme të ushtruara mbrëmjen e djeshme në...