Tags Posts tagged with "kjo është arsyeja"

Tag: kjo është arsyeja

Kurrë mos komentoni “Amin” në Facebook, kjo është arsyeja

Çfarë ka të keqe të komentosh “Amin”? Asgjë, mund të thoni ju, por ka pasoja nëse komentoni kështu në Facebook. Nëse jeni përdorues i rregullt...

Preshi duhet konsumuar rregullisht, kjo është arsyeja

Përveç që është i shijshëm dhe ushqyes, preshi përmban vetëm 27 kalori, e duke pasur parasysh se është i pasur me ujë (97 për...

FOTO/ Noizy anulon koncertin në Bern të Zvicrës, kjo është arsyeja

Reperin nga Shqipëria Rigels Rajku – Noizyn nuk e ndali as plumbi në prapanicë për pjesëmarrje në koncerte. Pak orë pas sherrit me Cozman në...