Tags Posts tagged with "Kërcënohet avokatja në Tiranë"

Tag: Kërcënohet avokatja në Tiranë

Kërcënohet avokatja në Tiranë, tritol dhe një letër në makinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, ku një avokate është kërcënuar me jetë. Avokates me inicialet A.Z i është...