Tags Posts tagged with "Kastro Zizo: Si u dashurova me shoqen"

Tag: Kastro Zizo: Si u dashurova me shoqen

Kastro Zizo: Si u dashurova me shoqen, më pas u çmenda...

Këngëtari i njohur shqiptar, Kastro Zizo ka folur si asnjëherë më parë, lidhur me jetën e tij private dhe atë profesionale.   I ftuar në “Mos...