Tags Posts tagged with "Karikatura virale që nervozoi Kryeminstrin"

Tag: Karikatura virale që nervozoi Kryeminstrin

Karikatura virale që nervozoi Kryeminstrin

Karikatura e shfaqur përpara emisionit 360grade, ku pritej një debat i fortë mes kryeminsitrit Rama dhe gazetarit Artur Zheji, mësohet se e ka nervozuar...