Tags Posts tagged with "kapet autori"

Tag: kapet autori

Ekzekutoi kunatën dhe e hodhi në ferra, kapet autori

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Lirie Xhepës rreth dy javë pas ngjarjes, trupi i së cilës u gjet i masakruar...