Tags Posts tagged with "Kamioni përplas turmën dhe plagos disa njerëz në Kanada"

Tag: Kamioni përplas turmën dhe plagos disa njerëz në Kanada

Kamioni përplas turmën dhe plagos disa njerëz në Kanada

Disa persona janë përplasur nga një kamion të hënën në Toronto, raporton policia kanadeze. Ngjarja mendohet të ketë ndodhur në një kryqëzim, ndërsa të...