Tags Posts tagged with "ka një dosje amerikane dhe një gjermane"

Tag: ka një dosje amerikane dhe një gjermane

Peza: Adriatik Lalla po hetohet për korrupsion, ka një dosje amerikane...

Ish-deputeti i Partisë Sociliste, Alfred Peza, ka deklaruar se ish-kryeprokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla është në ndjekje penale. Peza u shpreh në studion e...