Tags Posts tagged with "Jo vetëm Erion Veliaj"

Tag: Jo vetëm Erion Veliaj

Jo vetëm Erion Veliaj, Dita e Verës shtyhet dhe nga një...

Jo vetëm Tirana, është dhe një qytet tjetër, që drejtohet nga një kryebashkiak nga radhët e demokratëve, që ka shtyrë festimet e Ditës së...