Tags Posts tagged with "“Jam e apasionuar me futbollin”"

Tag: “Jam e apasionuar me futbollin”

“Jam e apasionuar me futbollin”, rrëfehet Hygerta Sako: Ja kush eshte...

Moderatorja sportive, Hygerta Sako, ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, në Top-Chanell, ku ka folur për jetën e saj, karrierën dhe...