Tags Posts tagged with "Jali…"

Tag: Jali…

Epike/ ‘Partia’ uron Rakip Sulin: Me ty Kamza abstraksjon turistik njëdhoj...

Një foto epike po qarkullon në rrjetet sociale dhe që ka të bëjë me një urim të cilin një faqe në internet me rreth...