Tags Posts tagged with "Ja si do të jetë moti ditën e sotme"

Tag: Ja si do të jetë moti ditën e sotme

Ja si do të jetë moti ditën e sotme

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të paraqitet me mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare. Më të theksuara do të jenë gjatë pasdites në ekstremet veri...