Tags Posts tagged with "ja sa vjeç mbush Aurela Gaçe (URIMI dhe DËSHIRA e këngëtares)"

Tag: ja sa vjeç mbush Aurela Gaçe (URIMI dhe DËSHIRA e këngëtares)

Feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush Aurela Gaçe (URIMI dhe...

Këngëtarja Aurela Gaçe njihet si një ndër femrat më energjike të estradës shqiptare dhe këtë na e ka treguar gjithmonë me perfomancat e zjarrta.   Ajo...