Tags Posts tagged with "Ja pse Cozman kërcënonte Noizyn të mos shkelte në Prishtinë"

Tag: Ja pse Cozman kërcënonte Noizyn të mos shkelte në Prishtinë

Ja pse Cozman kërcënonte Noizyn të mos shkelte në Prishtinë

“Sherri mes Cozman dhe Noizy-t ka qenë i paralajmëruar. Cozman e ka kërcënuar që pas deklaratës që ai bëri se kishte pasur një marrëdhënie...