Tags Posts tagged with "ja kur do të zgjidhet kryetari dhe zv.kryetari i ri"

Tag: ja kur do të zgjidhet kryetari dhe zv.kryetari i ri

LSI mbledh Konventën Kombëtare, ja kur do të zgjidhet kryetari dhe...

Katër ditë pas dorëheqjes së Petrit Vasilit nga posti i kryetarit, Lëvizja Socialiste për Integrim bën të ditur se do të mbledh Konventën Kombëtare...