Tags Posts tagged with "ja ku pritet të bjerë shi"

Tag: ja ku pritet të bjerë shi

Parashikimi i motit, ja ku pritet të bjerë shi

Vijojnë kthjellimet me vranësira kalimtare gjatë paradites në gjithë territorin. Por pasditja fuqizon vranësirat në vend, kryesisht në Veri dhe zonat Juglindore ku priten...