Tags Posts tagged with "ja disa pamje të tij"

Tag: ja disa pamje të tij

Kapet pitoni 5 metra i gjatë në Florida, ja disa pamje...

Ai është pesë metra i gjatë, peshon rreth 63 kilogramë dhe kishte 73 vezë në trupin e tij. Është një piton për rekord, femër,...