Tags Posts tagged with "ja çfarë thotë reperi"

Tag: ja çfarë thotë reperi

Çfarë s’u tha për ndarjen me Kylie dhe tradhtinë, thyen heshtjen...

Ndarja e Travis Scott nga partnerja e tij, Kylie Jenner ka shkaktuar shumë zhurmë në rrjet. Spekulimet rreth kësaj ndarje kanë qenë të ndryshme,...