Tags Posts tagged with "ja çfarë shkruan djali në rrjetet sociale. Krimin e fshehu dhe i ati!"

Tag: ja çfarë shkruan djali në rrjetet sociale. Krimin e fshehu dhe i ati!

Trilleri i Kamzës/ Nusja i helmoi nënën, ja çfarë shkruan djali...

Një triller i vertetë, historia e Kamzës. Rreth një vit më parë një 48 vjecare u raportua e vdekur për shkaqe natyrale, por hetimet...