Tags Posts tagged with "ja cfarë pritet"

Tag: ja cfarë pritet

“Shqipëria marshon drejt Kryeministrisë”, sot protestë në Bulevard për rritjen e...

Një tjetër protestë është paralajmëruar nga qytetarët ditën e sotme, në shenjë kundërshtie për rritjen e çmimeve. Ashtu siç është njoftuar dhe në rrjetet...

Meteorologët paralajmërojnë: Përgatituni për dimrin më të ftohtë në 8 vitet...

Muajt e dimrit që po vinë do të jenë muajt më të ftohte të tetë viteve të fundit. Acari dhe i ftohti ek.strem pritet...