Tags Posts tagged with "ja çfarë i bënë kolegët e tij"

Tag: ja çfarë i bënë kolegët e tij

Tiranë, polici pa patentë bën aksident, ja çfarë i bënë kolegët...

Policia e Tiranës në bashkëpunim me Shërbimin e Çështjeve të Brendshme dhe Ankesave kanë arrestuar në flagrancë Gëzim Frroku, vjeç 41, banues në Tiranë. Sipas...