Tags Posts tagged with "ja çfarë është në gjendje të bëjë"

Tag: ja çfarë është në gjendje të bëjë

Njihuni me 9 vjeçarin shqiptar me aftësi të jashtëzakonshme, ja çfarë...

Ai quhet Anxhelo Yzeiraj dhe është vetëm 9 vjeç. I ftuar bashkë me të motrën në ‘Ftesë në 5’, ai tregoi se ka një...